Platforma | English Nook

 

Jak będziemy ze sobą pracować?

 

Drogi Kursancie, lub potencjalny Kursancie,

 

Kiedy już zdecydujesz, że dołączasz do naszej Szkoły EnglishNook.pl otrzymasz na swój email wiadomość z dostępem do naszej platformy. Będzie ona zawierała adres email z domeną englishnook.pl oraz hasło, które zmienisz po pierwszym logowaniu. Logujesz się przez GOOGLE.

Po zalogowaniu znajdziesz się w naszej wirtualnej Szkole na platformie GSuite for Education.  Od teraz do kontaktów będziesz używał poczty wewnątrz tej platformy. Tam też będziesz otrzymywał od nas wszystkie wiadomości. Dostaniesz zaproszenie do Twojej wirtualnej klasy, gdzie będziemy umieszczać dla Ciebie wszystkie materiały, zadnia, testy itd. Tak też będziesz wypełniał listę obecności, będziesz miał dostęp do Twoich ocen i będziesz przesyłał zadania. Po każdej lekcji otrzymasz też dostęp do jej nagrania udostępnionego na Dysku naszej platformy.

Wszystkie materiały i nagrania będą dostępne dla Ciebie przez cały czas trwania kursu. Pamiętaj jednak, że są one objęte ochroną w ramach ustawy o prawie autorskim i ochronie własności intelektualnej. Nie wolno Ci zatem ich nikomu udostępniać , bardzo o to prosimy.

Podczas pierwszej lekcji otrzymasz dodatkową instrukcje o tym jak poruszać się po naszej platformie EnglishNook, ale zapewniam Cię, że jest to bardzo proste i intuicyjne. Jeśli korzystasz z poczty Google, to nasza platforma nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu. Jeśli jednak nie korzystasz, to postaramy się, aby EnglishNook.pl był dla Ciebie przyjaznym środowiskiem nauki angielskiego.

 

Zapraszamy!