O nas | English Nook

Englishnook.pl, do niedawna angielskizakatek.pl, jako szkoła stacjonarna działa od 2009 roku. Od 5 lat prowadzimy także zajęcia on-line, głównie indywidualne kursy profesjonalne dla świata businessu, ale także kursy egzaminacyjne i konwersacyjne.

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne, na wszystkich poziomach zaawansowania. Grupy dopasowujemy zgodnie z wiekiem i poziomem umiejętności. Ofertę dostosowujemy do potrzeb kursanta.

Czas zamknięcia spowodowany koronawirusem przeniósł naszą aktywność do sieci całkowicie. Poza indywidualnymi zajęciami, również grupy pobierały swoje lekcje w „wirtualnej klasie”. Nasze kursy on-line to nie tylko nagrane lekcje dostępne dla kursanta o każdej porze dnia i nocy, (to też,) jednak przede wszystkim to lekcje w czasie rzeczywistym, na żywo, z prawdziwym lektorem. Nasze lekcje on-line oznaczają prawdziwy kontakt z żywym językiem, choć za pośrednictwem Internetu.

 

Dla kogo zajęcia on-line.

Każdy kto chce się nauczyć mówić po angielsku, ale nie chce tracić czasu na dojazd na zajęcia, uzna tę możliwość za atrakcyjną. Sam kurs przebiega tak samo jak stacjonarny choć „w domu” kursanta. Wymaga jedynie łącza z Internetem i urządzenia z którego kursant korzysta podczas lekcji on-line (komputer, laptop, tablet, smartphone.) Potrzebne jest jeszcze zaangażowanie i skupienie oraz wola nauki, ale to zawsze, nie tylko na lekcjach on-line.

Zaletą zajęć on-line jest niezależność. Nie ma znaczenia pogoda, chwilowa niedyspozycja, itd. Niemożność uczestnictwa w zajęciach planowych nie powoduje straty, gdyż każdą lekcję można odtworzyć lub dołączyć do innej w obrębie oferty. Wszystkie wątpliwe kwestie załatwiamy od ręki.

Zapraszamy.